93101-20M07 OLIEKEERRING
OLIEKEERRING|93101-20M07-00
ONDERSTE BEHUIZING AANDRIJVING 1
Yamaha 25 pk — 2002, 2005, 2020
ONDERSTE AANDRIJVING 1
Yamaha 25 pk — 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993
Yamaha 30 pk — 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994
  • product Introductie
ORIGINELE ONDERDELEN EN ACCESSOIRES VAN HIMARINE
Fabrikant: HIMARINE
OEM-onderdeelnummer:93101-20M07-00 OLIEKEERRING
Onderdeel: OLIEKEERRING
Montage: buitenboordmotor 20 pk 25 pk 30 pk 45 pk
Fit Onderdeelnummer van fabrikant: 93101-20M07
Afmeting: 20 mm * 34 mm * 7 mm